Suite Privada Y Comoda
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Located merely 9 minutes' walk from Parque Centenario, Suite Privada Y Comoda Guayaquil villa offers a private swimming pool for guests to relax by.
Villamil Playas is nestled 200 metres away, and Malecon del Salado Park is 2.5 km from this accommodation. A convenient location in the Kennedy district provides quick access to Malecon 2000, which is 3.8 km away. Positioned around 100 metres from Millennium Gallery, Suite Privada Y Comoda villa is within a few blocks of of shopping destinations like the end San Marino Mall.
Guests are welcome to cook their own meals in a mini-kitchen of this Guayaquil accommodation. The property is within 5 minutes' walk of restaurant Wendy's. The nearest Jose Joaquin de Olmedo International airport is 5 km away from the villa.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Jose Joaquin de Olmedo από η βίλα Suite Privada Y Comoda;
Η βίλα Suite Privada Y Comoda απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Jose Joaquin de Olmedo. - ❓
Η βίλα Suite Privada Y Comoda διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Suite Privada Y Comoda θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Suite Privada Y Comoda;
Οι πελάτες της η βίλα Suite Privada Y Comoda είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.